19.04.2015

Pobjeda OK Velika Gorica nad OK Sisak 3:0

IMG_0455U večerašnjoj utakmici (nedjelja 19. travnja) Prve B lige za ostanak odbojkašice OK Velike Gorice pobjedile su OK Sisak rezultatom 3:0. Pobjeda ima ogromno značenje za OK Veliku Goricu, jer će vjerojatno omogućiti velikogoričkim odbojkašicama ostanak u prvoj B ligi, iako to ovisi i o rezultatima drugih klubova, kandidata za ispadanje.

Prvi set  dobile su velikogoričke odbojkašice u velikoj razlici od 10 poena, čime su odnijele pobjedu sa 25:15. U drugom setu oštri servisi OK Siska primaknuli su dobitku seta, ali OK Velika Gorica u zadnjem dijelu preokreće rezultat i dobiva i drugi set s 25:21. U trećem setu odbojkašice Siska cijelo vrijeme vodile su sa 4, 5 poena razlike. Pri rezultatu 24:19 za Sisak, činilo se da će gošće smanjiti na 2:1, ali fantastičnom igrom u obrani i razornim servisima, Velikogoričanke osvajaju 7 poena za redom i završavaju posljednji set s 26:24.

Za OK Veliku Goricu nastupile su: Paula Krilčič, Marija Vuglenović, Valentina Pavišić, Ana Domić, Ivona Domić, Marija Uzelac, Anamarija Knezović, Ružica Bajić, Martina Falat, Žaklina Baković, Marina Pavić i Nevenka Cetić, sa trenerima: Vinko Ivelj i Dražen Uzelac. (Tekst i foto: Erik Vučilovski)